“Sirens & Muses” веб-сайт

Slide%2016_9%20 %201

Проект на Behance

Продукт: Веб-сайт для “Sirens & Muses”

“Sirens & Muses” це сувенірний хендмейд проєкт елегантного та мінімалістичного декору для дому. Магазин спеціалізується на свічках та статуетках в античному й морському стилі. Цільовою аудиторію є жінки віком від 20 до 45 років.

В рамках саморозвитку я хотіла створити сайт для онлайн магазину. Обрала я цей магазин, бо вже співпрацювала з ним, коли розробляла фірмовий стиль і логотип. Детальніше тут.

На порядок денний, в магазину була тільки інстаграм-сторінка, через який бренд просував свої вироби та отримував замовлення через особисті повідомлення, що іноді ускладнювало їх обробку через кількість. Щоб спростити процес замовлення та оплати товару для покупців та власника був розроблений цей макет.

Тривалість

2023 рік - 1 тиждень

Мета

  • полегшення процесу замовлення.

  • створення зручного каталогу з товарами та їх описами;

  • відображення античної тематики проекту;

  • створення елегантного та мінімалістичного дизайну для сайту;

Засоби: Figma/Pages

Slide%2016_9%20 %202-2

Аналіз прямих та непрямих конкурентів 

Коли ти в ролі покупця, то ти не звертаєш уваги на те скільки кроків займає процес замовлення товару і оплати. Тому мені потрібно було проаналізувати: як це роблять інші, які надважливі дані обовʼязково повинні бути вказані, та як це описано. Для цього я проаналізувала інші магазини з доставкою декору чи товарів такі як Jysk, Ikea, Aliexpress і т.д.

Шлях користувача

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

user flow

Стайл гайд

Щоб досягти послідовного та цілісного стилю для сайту, я розробила гайд. Я почала з базового стилю, а потім додала нові елементи, зокрема такі, як наведені нижче:

Типографіка

У дизайні було використано поєднання шрифтів Kyiv Type Sans для заголовків та Monserrat для текстів. Шрифти були обрані щоб підкреслити мінімалістичність і елегантність продукту.

Кольори

Були обрані різні відтінки рожевого та пудрового, бо такі кольори часто мають мушлі. В якості акцентного я обрала темний контрастуючий коричневий колір.

Прототип
Slide%2016_9%20 %203